Dobry prezent pod choinkę

książki prezent

Jak już wcześniej można było tu przeczytać, ludzie statystycznie czytają coraz mniej, w związku z tym święta, to okres kiedy możemy zacząć to zmieniać. Warto do każdego z prezentów dokupić po książce, szczególnie, że mamy dostęp do wielu księgarni, chociażby internetowych, które oferują naprawdę bardzo atrakcyjne ceny.

 

Nawet w tych bardziej znanych sklepach z książkami możemy trafić na promocje typu 3 w cenie dwóch i inne. Warto więc przemyśleć taką opcję. Może dzięki nam nasi bliscy zaczną czytać. Należy jednak dobrze się zastanowić nad rodzajem książki. Nie każdy bowiem lubi ten sam gatunek.

 

Lepiej jest więc poświęcić trochę więcej czasu, żeby mieć pewność, że będzie to trafiony prezent. Szczególnie, jeżeli chcemy kogoś zachęcić do czytania. Musimy wtedy sprezentować taką książkę, która będzie zachęcająca, a nie wręcz odwrotnie. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem. Może dzięki temu sprawimy, że nasi bliscy poprawią statystyki dotyczące czytania – no i oczywiście będziemy dawali dobry przykład dla innych rodzin.