Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/krzysiek/domains/belniak.com.pl/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/krzysiek/domains/belniak.com.pl/public_html/includes/menu.inc).

Co unikatowego możemy zobaczyć na targach artystycznych?

Pomimo tego, że życie już istnieje przede wszystkim w sieci, do tej pory bardzo pożądaną opcją są eventy targowe. Są one aranżowane systematycznie w dużej ilości specjalnościach, takich jak budowlanka, praca, czy śluby. Imprezy te na ogół wabią sporo zainteresowanych.

Moją ulubioną kategorią w tej sprawie są bez dwóch zdań targi produktów artystycznych - ubrań od zdolnych projektantów, wyjątkowej sztuki użytkowej, nowoczesnych kolaży itd. Imprezy targowe te organizowane są głównie w dużych miastach. Opcja ta może być dla sporej liczby osób barierą. To co zdecydowanie z kolei jest fajne na tychże imprezach to fantazyjność produktów. Są one fascynujące, zrobione na bazie kreatywnych pomysłów autora.

Ciekawym przypadkiem są ciuchy uszyte przez regionalnych projektantów. Postawiony koło konkretnego stoiska roll-up dwustronny powiadamia nas o pomysłodawcy kolekcji. Takich ubrań nie możemy zakupić w zwykłym sklepie, a już na pewno nie w znanych sieciówkach. Są one stworzone z bardzo dobrych surowców, charakteryzują się ciekawymi kolorami, ciekawym kształtem. Takie ubrania są w oczywisty sposób dużo wyżej wyceniane, ale są w wyższym stopniu długotrwałe, ale co istotniejsze - niepowtarzalne, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli wyróżnić się na tle innych. Fajną możliwością są ścianki reklamowe – na których tle robimy sobie zdjęcie w ciekawym ubraniu. Naturalnie twórcy mają świadomość tego, że najczęściej umieścimy takie fotki na mediach społecznościowych – co przysporzy im  kolejnej reklamy.

Regularnie organizowane są także imprezy targowe ilustracji i rękodzieła. Spotkamy się na nich z designerskim produkcjami, ręcznie wykonanymi ilustracjami do publikacji dla dzieci, kolażami wykonanymi w rozmaitych technikach, czy produktami pracowania z linorytem. Lada wystawiennicza z prezentującymi się estetycznie dziełami twórców, zaciekawia swym wyglądem, stylistyką i kolorytem. Trybunka wystawiennicza, na której rozkładana jest samodzielnie wykonana ceramika jest dużo bardziej interesująca estetycznie, aniżeli wyłożone na niej tradycyjne ulotki marketingowe.

Specjalną rzeczą jest także aura na tego typu wydarzeniach. I jakkolwiek same akcesoria – lady reklamowe, czy wykorzystane standy – bywają jednakowe jak na imprezach targowych mieszkań, rekrutacji, czy gastronomicznych – dominuje tu całkowicie odmienny stan ducha. Gdy wystawcami są twórcy, z rzadka posiadają oni potrzebę rywalizacji, są szczerze pomocni i życzliwie usposobieni do pozostałych, a w powietrzu czuje się woń sztuki.