Masz restaurację? Zobacz jakie udogodnienia oferuje rynek zabezpieczeń

W bieżących czasach sporo hoteli oraz restauracji nie wie jak dobrze zadbać o spokój swoich gości. Zobacz co możesz zrobić, aby Twoje instytucje były zawsze bezpieczne i umożliwiały pełny komfort gościom, na skutek czego będą oni mogli spędzić dobrze wolne dni zwiedzając okoliczne tereny.

Jedną z istotnych spraw są stosowne zamki do drzwi pokojowych. Prowadząc swój hotel powinieneś zadbać o to, aby każdy z turystów był bezpieczny w czasie urlopu, zarówno kiedy znajduje się w środku, jak i w momencie podczas gdy wyrusza na zewnątrz. Takie rozwiązanie może zagwarantować tylko system jednego klucza w drzwiach. Dzięki temu goście hotelowi mają jak nie tylko otwierać swój apartament, ale dodatkowo wejścia do łazienki, czy wejściowe. Takowe rozwiązanie jest szczególnie rentowne jeżeli posiadasz w swoim budynku co najmniej kilkanaście pomieszczeń. Teraz pojawia się zapytanie – jak to działa? System jednego klucza ma dużo małych otworów, które adaptują się do przeróżnych zamków. Idea tego konceptu jest niezwykle obmyślona, dlatego że jednym głównym kluczem można pootwierać wszystkie bramy które znajdują się w hotelu, a innym, na pozór który wygląda podobnie kluczem damy radę otworzyć wyłącznie nieliczną ilość spośród nich.

Zakładając wkładki do drzwi z systemem jednego klucza do swej kawiarni w obiekcie, zdołamy pozwolić zaufanym pracownikom na korzystanie z głównych modułów, a dla niższych szczebli dane strefy zostaną niedostępne. Zamki z systemem jednego klucza np. https://patron.wroc.pl/rozwiazania/system-jednego-klucza/ nie wyłącznie zapewnią poczucie bezpieczeństwa w Twojej stołówce, ale także wspomogą przy organizowaniu dostaw. Firma, która zajmuje się zaopatrzeniem Twego hotelu będzie mogła otrzymać klucz master key taki jak ten, który otwiera jedynie wejście do zaplecza, lub alternatywnego modułu, w którym przechowywane są wyroby. Dzięki temu partner będzie mógł przywieźć świeżusieńkie produkty w nocy, bez potrzeby kontroli przez podwładnych Twojej stołówki. Poprzez tak przystępne rozwiązanie, którym jest system klucza master key masz jak uchronić swój pensjonat i restaurację przed niewłaściwymi ludźmi, i dodatkowo obniżyć ilość kluczy dzierżonych przez pracowników.