gotowanie

Gotowanie na łonie natury - przyjemność, czy szkoła przetrwania?

W obecnym czasie pobyt w zagajniku czy lesie, łączy się z koniecznością zorganizowania fachowego sprzętu umożliwiającego przeżycie niezapomnianych chwil w otoczeniu zieleni. Obozy i biwaki są najlepszym rozwiązaniem, aby próbować własnych umiejętności w tej kwestii. Oprócz nauki, jak oszczędzać racje żywnościowe, jak obchodzić się finką, bądź latarką taktyczną, mamy możliwość sprawdzić się w kwestii gotowania na świeżym powietrzu, w dość surowych warunkach otoczenia. Przybliżymy po krótce - co warto zabrać ze sobą, by taki wypad był udany.

Kuchenne audycje telewizyjne – z jakich względów należy dać im szansę?

Programy kuchenne to fenomen, jaki jest nieprzerwanie na topie. W wielu krajach powstaje niezwykła mnogość programów, w których kucharz różne rzeczy przyrządza. Przełączając telewizję w różnorakich porach dnia, można najpierw naprawdę zgłodnieć, oglądając parujące jedzenie, pięknie przyrządzone i przedstawione, po czym można się czasami czegoś o pichceniu nauczyć.

 

 

Sztuka w kuchni

sztuka gotowania

Sztuka kojarzy się oczywiście bardzo patetycznie. Tak naprawdę jednak dzieła sztuki możemy tworzyć każdego dnia. Chociażby podczas gotowania...

Subskrybuj RSS - gotowanie