Komunikat o błędzie

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/krzysiek/domains/belniak.com.pl/public_html/includes/common.inc).

gotowanie

Nowoczesność w kuchni, czy ciężko jest się jej nauczyć?

W ostatnim czasie, nowatorska sztuka gotowania zyskuje coraz więcej nowych entuzjastów. Jest to postępowanie które musi scalić ze sobą kwalifikacje dobrego kucharza wspólnie z twórczym składnikiem jego osobowości. Wydaje się, iż jest to trudna rzecz do zaznajomienia się, jednakże każdy kto ma trochę zmysłu artystycznego może podjąć próbę własnych potencjałów, jak i również doprowadzić do realizacji postępowanie od początku do końca.

Kuchenne audycje telewizyjne – z jakich względów należy dać im szansę?

Programy kuchenne to fenomen, jaki jest nieprzerwanie na topie. W wielu krajach powstaje niezwykła mnogość programów, w których kucharz różne rzeczy przyrządza. Przełączając telewizję w różnorakich porach dnia, można najpierw naprawdę zgłodnieć, oglądając parujące jedzenie, pięknie przyrządzone i przedstawione, po czym można się czasami czegoś o pichceniu nauczyć.

 

 

Sztuka w kuchni

sztuka gotowania

Sztuka kojarzy się oczywiście bardzo patetycznie. Tak naprawdę jednak dzieła sztuki możemy tworzyć każdego dnia. Chociażby podczas gotowania...

Subskrybuj RSS - gotowanie