Komunikat o błędzie

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/krzysiek/domains/belniak.com.pl/public_html/includes/common.inc).

zdrowie

Warsztaty teatralne dla seniorów

teatr seniora

Zajęcia kulturalne dla ludzi w podeszłym wieku są w stanie przynieść im wiele plusów. Za interesujący wzór służyć mogą zajęcia teatralne, które mobilizują tak samo sferę fizyczną, jak też psychiczną. Jak tego typu aktywność może wpłynąć na zdrowie osób w podeszłym wieku?

Interesuje Cię praca w restauracji? Zobacz na co musisz się przygotować

Praca w gastronomii jest dosyć ciężką profesją. Kucharze oraz kelnerzy muszą być wydolni fizycznie, lecz również odporni psychicznie. Przede wszystkim w tych miejscach, jakie szczycą się znaczną sławą. Na kuchni notoryczny popłoch, by wyrobić się z każdym posiłkiem. Między stołami tempo, żeby konsument był zadowolony. Nawet jeśli pracownik w gruncie rzeczy kocha swą robotę – każdy człowiek posiada jakąś cierpliwość. Co można uczynić, aby ją zatrzymać i nie oszaleć?

Sława – ile kosztuje pracy?

Życie artysty muzycznego może wydawać się istną sielanką. Sława kojarzy się bardzo często z bajkowym egzystowaniem, w którym nie brak niesamowitych przygód. W rzeczywistości jest to jednocześnie niełatwa profesja. Zawód ten związany jest z długą nauką i wieloma wyrzeczeniami. Jak prezentuje się zawód muzyka od zaplecza?

Jak wygląda praca w gastronomii od kuchni?

Wesele to jedna z najistotniejszych imprez w całym życiu. W jaki sposób ją przygotować by na zawsze pozostała we wspomnieniach? Jak wybrać muzykę, jaki catering zamówić, o jakie elementy należy zadbać najpierw? Jeśli zastanawiacie się jak mogą wyglądać tego typu przygotowania od zaplecza – prześledzicie nasz artykuł.

Twoje dziecko ma alergię? Nie musi rezygnować z poznawania smaków

Twoje dziecko uwielbia drożdżówki, jednakże ma uczulenie? Jego życzeniem jest granie w piłkę, jednakże rychło się nadwyręża? Wielu rodzicieli boryka się z tożsamymi dylematami. Coraz częściej dzieci choruje na przeróżne choroby już od wczesnego dzieciństwa. Co w takiej sytuacji zdziałać? Jakim sposobem zapewnić dziecku dostęp do różnych smaków?

Wpływ seriali na zdrowie psychiczne

psycholog

Jeśli oglądamy filmy, to wiemy, iż cząstka spraw, które się w nich pojawiają nie zdarzają w życiu normalnych ludzi. Są jednak także takie sytuacje, które sprawiają, iż podchodzimy do życia odmiennie oraz niezmiernie często damy radę się przyuczyć innowacyjnych kwestii.

Zdrowa podstawa każdego obiadu

zdrowa dieta

Przy każdej diecie, trzeba umiejętnie zamieniać jedzenie, które jest naszym ulubionym, ale niestety bardzo niezdrowym, na produkty, które są zdrowe i powoli przyzwyczajać się do ich smaków.

 

Subskrybuj RSS - zdrowie